"Sėkminga veikla - tai ne tikslas, o kelionė."

Kenneth H. Blachard

Apie mus

UAB „Personalo vertė verslui“ – patikimas ir profesionalus Jūsų partneris, siekiantis ne tik pristatyti ar supažindinti Jus su vertę kuriančiais Personalo vadybos veiksniais, bet juos praktiškai ir įgyvendinti. Vertę sukursime padėdami siekti Jūsų įmonės tikslų.

Jūsų sėkmė = mūsų sėkmė. Nuo 1994 metų sukaupta patirtis personalo vadybos srityje tiek tarptautinėse, tiek lietuviško kapitalo įmonėse suteiks Jums galimybę pasinaudoti geriausia praktine patirtimi.

Mes esame tiems, kurie orientuoti į Rezultatą, vertina Profesionalumą ir Kokybę, kuriems svarbus Pasitikėjimas, asmeninė, įmonės ir klientų Reputacija.

Projektus vykdo ir konsultacijas teikia:Jolita Lauciuvienė — konsultantė, dirbanti personalo valdymo srityje nuo 1994 metų.
Ji yra baigusi ekonomikos studijas Vilniaus Universitete ir psichologijos studijas Lietuvos Edukologijos Universitete.
Praktinė patirtis personalo valdymo srityje įgyta tarptautinėse kompanijose (Mars, SEB) taip pat ir lietuviško kapitalo įmonėse. Jolita yra organizacinės kultūros ir pokyčių valdymo, darbuotojų atrankos, išlaikymo, talentų valdymo ir karjeros planavimo bei veiklos vertinimo žinovė. Kompetencijų nustatymo, vertinimo, ugdymo ekspertė (Sertifikatas Leadership Architect 101, 2012).

Erika Statkienė - personalo projektų vadybininkė Ji yra baigusi logistikos vadybos studijas Klaipėdos Valstybinėje Kolegijoje ir baigia verslo teisės studijas Kazimiero Simonavičiaus Universitete.

© Copyright 2011-2015 Personalo Vertė Verslui. All rights reserved.